Wczytuję dane...
Model: EBR_TR_tr
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 15.00 PLN
Producent: ERGOBRASS
ERGOBRASS
ilość

ERGOBRASS dodatkowa płytka do mocowania na kornet (do setu trąbkowego)

Dodatkowa płytka jest kompatybilna z zestawem Ergobrass do trąbki. Posiadając pozostałe elementy setu trąbkowego można dzięki dodatkowej płytce zamontować zestaw do kornetu.


Podpórki ErgoBrass czynią grę wygodną, efektywną i zdrową.

Z ERGObone możesz grać bez wysiłku, zarówno siedząc, jak i stojąc.

Mimo, że jesteśmy przyzwyczajeni do ciężaru instrumentu, napięcie górnych partii mięśni, mimo że nieodczuwalne, występuje. A skoro tak może warto jemu zapobiec.

Gdy uzywając Ergobrass, skupisz się na utrzymaniu prawidłowej pozycji, uświadomisz sobie, że zachowanie jej przez wiele godzin nie powoduje napięć i nie jest wcale tak kłopotliwe. 

Ergobrass znacznie ułatwia grę w marszu.

 
Mechanizm sprężynowy umożliwia płynne granie. trąbka/kornet unosi się swobodnie na szczycie sprężyny. Wysokość sztycy jest łatwo regulowana.

Sztyca ze stópką jest przeznaczona do użytku podczas siedzenia, a uprząż może być używana zarówno w pozycji siedzącej, jak i stojącej.

ERGOBRASS dla dzieci

Lepsza postawa na początku nauki.


Problemem u dzieci - jak wie każdy nauczyciel - jest zła postawa ciała spowodowana ciężarem instrumentu, który automatycznie kierowany jest w dół. W tym czasie kręgosłup, płuca i cała górna część ciała idą za instrumentem. Jak ktokolwiek mógłby rozwinąć właściwą technikę i skuteczne zadęcie w tej pozycji?

W rzeczywistości jest to naturalne. Ciało próbuje znaleźć pozycję, w której może tolerować napięcia fizyczne. Niestety wpływa to destrukcyjnie na zdrowie i możliwości techniczne grającego.

Wiadome jest, że jednym z najtrudniejszych do opanowania zadań dla młodego gracza jest utrzymanie dobrej pozycji instrumentu - także wtedy, gdy nauczyciela nie ma w pobliżu! Dzięki Ergobrass nie musisz kupować dziecku na początek plastikowej trąbki czy pocket trumpet. Dziecko może ćwiczyć na pełnowymiarowym instrumencie od początku nauki!

Dodatkowy teleskop jest pomocny gdy małe dziecko siedzi na wysokim krześle, wtedy teleskop można oprzeć na ziemi (widoczne na zdjęciach). Dodatkowy teleskop nie znajduje się w podstawowym zestawie i trzeba go zamówić osobno. 


Z ERGOBRASS przyjęcie nieprawidłowej postawy jest niemożliwe. Dzieci mogą grać  dłużej bez zmęczenia. Mogą nauczyć się dobrego zadęcia.

Montaż Ergobrass do trąbki: